Rüya Tabirleri / bayrak rüyaları / Rüyada uçan bayrak görmek

Rüyada uçan bayrak görmek

Rüyada uçan bayrak görmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada uçan bayrak gördüyseniz

  • İş arkadaşlarınız değişebilir.
  • Aşırı veya sizi kötü etkileyen kişilerden uzak durun.

Rüyada havada uçan bayrak görülmesi yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, borcunun da hafifleyeceğine, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments