Rüya Tabirleri / kaplumbağa rüyaları / Rüyada tuvalette kaplumbağa görmek

Rüyada tuvalette kaplumbağa görmek

Rüyada tuvalette kaplumbağa görmek sahip olduklarının kıymetini bileceğine, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, iftiraya maruz kalınacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, başkalarının malına göz dikeceğine, başarıya giden yollarını açacağına yorulmaktadır.

Rüyada tuvalette kaplumbağa gördüyseniz

  • Belli konularda fikirlerinizi ısrarla savunabilir veya bazı kişilerin tarafını tutma konusunda ısrarcı olabilirsiniz.
  • Değerli bir katılımcı fırsat olarak değerlendirilebilecek bir iş birliğine katkıda bulunabilir.

Rüyada tuvaletten kaplumbağa çıkması sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments