Rüya Tabirleri / ara rüyaları / Rüyada trenlerin arasında kalmak

Rüyada trenlerin arasında kalmak

Rüyada trenlerin arasında kalmak işinde en iyisi olacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada trenlerin arasında kalmak gördüyseniz

  • Duygularınızı ifade ederken güçlüklerle karşılaşabilirsiniz.
  • Sağlığınız iyi sayılır; bazen başağrıları çekebilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada trenlerin arasından geçmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments