Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada teknede su görmek

Rüyada teknede su görmek

Rüyada teknede su görmek hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, aksi şekilde daha da kamçılayacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, refahının ve varlığının artacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada teknede su gördüyseniz

  • İsteklerinize ulaşmanızı sağlayacak farklı yollar var.
  • Uzun süredir çevap beklediğiniz işten olumlu netice alacaksınız.

Rüyada tekneden suya düşmek çok başarılı işlere girileceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, onlarla gönül birliği edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada tekneyi su basması aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, başını borçlardan kaldıramayacağına, haneye nifak gireceğine, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada teknenin su alması rüya sahibi için birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada teknenin suya batması kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments