Rüya Tabirleri / çekirdek rüyaları / Rüyada taze çekirdek görmek

Rüyada taze çekirdek görmek

Rüyada taze çekirdek görmek kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, amaçlarına nail olacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine, ömrünün de uzun olacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, kişinin hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada taze çekirdek gördüyseniz

  • Uzun zamandır ertelediğiniz doktorla randevunuzu da artık geciktirmeyin.
  • Evle ilgili konular veya aile ilişkileri yorucu ya da yıpratıcı olabilir.

Rüyada taze çekirdek yemek rüya sahibi kişi için kazancının günden güne azalacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, korkularının sona ereceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments