Rüya Tabirleri / hazırlık rüyaları / Rüyada taşınma hazırlığı yapmak

Rüyada taşınma hazırlığı yapmak

Rüyada taşınma hazırlığı yapmak yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada taşınma hazırlığı yapmak gördüyseniz

  • Belli bir plan ya da projenin tamamlanması gerekiyor.
  • Yeteneklerinizi en iyi şekilde değerlendirip, en azıyla en fazlasını elde etmeye çalışmalısınız.

Rüyada evden taşınma hazırlığı yapıldığında kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, saygının ve iletişimin bozulacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments