Rüya Tabirleri / insan rüyaları / Rüyada suda boğulan insan görmek

Rüyada suda boğulan insan görmek

Rüyada suda boğulan insan görmek borcunun çok olacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, ev sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada suda boğulan insan gördüyseniz

  • İstediklerinizi alabilecek, ortaya koyabilecek veya geliştirebilecek gücünüz var.
  • Herkesi memnun etmeye çalışmanın bir faydasını göremezsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada suda boğulan insanı kurtarmak sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, elinin de bolluk göreceğine, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, iş yaptığı kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments