Rüya Tabirleri / kağıt rüyaları / Rüyada siyah kağıt görmek

Rüyada siyah kağıt görmek

Rüyada siyah kağıt görmek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, çok büyük kazanç sağlanacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah kağıt gördüyseniz

  • Askıda kalmış finansal veya hukuki konuları çözmeniz gerekiyor.
  • Yapabileceklerinizi, beklentilerinizi veya nelere müsade edip nelere edemeyeceğinizi açıkça göstermek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada siyah kağıt para görüldüğünde kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments