Rüya Tabirleri / hindi rüyaları / Rüyada siyah hindi görmek

Rüyada siyah hindi görmek

Spread the love

Rüyada siyah hindi görmek kendisini ailesine vereceğine, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına ve zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada siyah hindi gördüyseniz

  • İhtiyaç olmasa da, süreci hızlandırmak için bir hamle yapma eğiliminde olabilirsiniz.
  • Duygularınızdaki veya planlardaki bir değişiklik sizin için daha güvenli sonuçlar doğurabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada siyah hindi kesmek mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, engel teşkil edeceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, parasal krizler yaşanacağına, daha zengin hale geleceğine, rahat ve güzel günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz siyah hindi görülmesi eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, zorlukların kolayca aşılacağına, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah hindi sürüsü görülmesi ziraat ve harmandan fayda görmeye, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, huzurunun yerinde olacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına işarettir.

Rüyada siyah hindi yakalamak sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına yorulur.

3 yorumlar

  1. Gündüz niyetine İNŞAALLAH rüyamda siyah bir hindiyi denizin çok derinliklerinden boğulmak üzere iken iple kurtarıyorum ve onu tavukların olduğu kumese getiriyorum ıslak olduğu için tüylerinden derisi gözüküyor ama derisi kiple bitler le dolu ölü bitler vücudundan yere dökülüyor hindi çok yorgun ve bitkin bir şekilde öyle düşünüyor hayrolsun İNŞAALLAH Yorumlarsanız ALLAH cc razı olsun İNŞAALLAH sizden

    • Değerli Ziyaretçim,
      Rüyanız yatırıma, sevince ve amaçlara tabir olunur. Rüya yorumuna göre elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına; aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine; amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.