Rüya Tabirleri / içki rüyaları / Rüyada şişede içki görmek

Rüyada şişede içki görmek

Rüyada şişede içki görmek uzak bir yola gidileceğine, bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, büyük bir servete kavuşacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada şişede içki gördüyseniz

  • Olayları kendinize fayda sağlayabileceğiniz gözle görmeye çalışmanızda fayda var.
  • Her şeyi hislerinizle değerlendirme meylinde olabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada cam şişeden içki içmek pek çok kişiyi idare edeceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada şişede içki içmek sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments