Rüya Tabirleri / fotoğraf rüyaları / Rüyada sevdiği insanın fotoğrafını görmek

Rüyada sevdiği insanın fotoğrafını görmek

Rüyada sevdiği insanın fotoğrafını görmek üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine ve şifa olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği insanın fotoğrafını gördüyseniz

  • Bazı kişileri zorlamanız durumunda gelebilecek sert tepkiler sizi rahatsız edebilir.
  • Sosyal yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinizi bazı aktivitelerin içinde bulabilir ya da bazı olaylardan kaçamayabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin insanla fotoğraf çekilmek etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, bunalımlı günler geçirileceğine, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments