Rüya Tabirleri / kurs rüyaları / Rüyada saz kursu görmek

Rüyada saz kursu görmek

Rüyada saz kursu görmek daha iyi yaşam şartlarına sahip olacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına işarettir.

Rüyada saz kursu gördüyseniz

  • Çok fazla bilgi paylaşmanız sizin aleyhinize sonuçlar doğurabilir.
  • Bittiğini zannettiğiniz bir iş, sizi şaşırtarak yeniden karşınıza çıkabilir.

Rüyada saz kursuna gitmek rüyayı gören için her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, mutlu olacağına ve güleceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments