Rüya Tabirleri / fark rüyaları / Rüyada rüyanın farkına varmak

Rüyada rüyanın farkına varmak

Rüyada rüyanın farkına varmak sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, çok büyük bir işe girileceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada rüyanın farkına varmak gördüyseniz

  • Otorite konumundaki veya farklı kültürlerden gelen kişilerle problemler yaşayabilirsiniz.
  • Jest veya yardım talebiniz olan kişiler için gereğinden fazla harcama yapabilirsiniz.

Rüyada rüyanın farkında olmak kendisini kazanmaya odaklayacağına, evini ve ailesini unutacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments