Rüya Tabirleri / kanarya rüyaları / Rüyada renkli kanarya görmek

Rüyada renkli kanarya görmek

Rüyada renkli kanarya görmek girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, borçluysa borcunu ödeyeceğine, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine inanılır.

Rüyada renkli kanarya gördüyseniz

  • Anlaşmaların, resmi kuruluşlarla ilişkilerin veya maddi oluşumların gözden geçirilmesi gerekiyor, gerekli düzenlemeleri yapmalısınız.
  • Elde etmek için çok çaba harcadığınız desteği kaybetmemelisiniz.

Rüyada sarı renkli kanarya görülmesi ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments