Rüya Tabirleri / plak rüyaları / Rüyada plak görmek

Rüyada plak görmek

Spread the love

Rüyada plak görmek işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çekilen sıkıntıların son bulacağına, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada plak gördüyseniz

  • Parasal konularda biraz dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Sakin kalıp, doğru düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.

Rüyada plak çalmak konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine inanılır.

Rüyada plak alındıysa geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine, yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına alamettir.

Rüyada diş plağı görülmesi yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, en yukarılara çıkacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada plak hediye alındıysa çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına alamettir.

Rüyada taş plak görülmesi hak yolundan uzaklaşacağına, zararsız görünen bir olayın birçok problem doğuracağına, her açıdan farklılıklar olacağına, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine tabir olunur.

Rüyada plak dinlemek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada plak satın alınması yaşanan kötü olayların unutulacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski plak görülmesi alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.