Rüya Tabirleri / balık rüyaları / Rüyada pembe balık görmek

Rüyada pembe balık görmek

Rüyada pembe balık görmek çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada pembe balık gördüyseniz

  • Aşırı tepkiler olayların beklenmedik şekilde gelişmesine neden olabilir.
  • İstikrarsız tavırları olan kişiler dikkat gerektiriyor.

Rüya tabircilerine göre rüyada pembe balık yakalamak sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, tövbelerinin kabul olacağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada akvaryumda pembe balık görüldüyse patlama noktasına geleceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, daha güçlü hale geleceğine, mesleğindeki verimliliğinin artacağına yorumlanır.

Rüyada pembe balık alındığında bol rızık sahibi olunacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, insanlarla karşı karşıya geleceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada pembe balık tutmak sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük pembe balık görmek zahmetli işlerle uğraaşılacağına, masa başı bir işe girileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hamdiye Aydın

El arabasında balık satılıyordu ama 2 kilo kadar kınalı barbunya kalmış ama o kadar iriydiki25/30 cm uzunluğunda gümüş rengi beyaza yakın pembe pullu canlı ve iki balık öpüşyor o kadar ilginçtik ne kadar dedim 30 TL dedi Ama hepsini alırsanız tamam dedim oğlumda yarısını ben vereyim dedi başkasında onlara talip çıktı ama satıcı kasayı hemen kaldırdı aldığımı görmedim