Rüya Tabirleri / ağ rüyaları / Rüyada örümcek ağının ele yapışması

Rüyada örümcek ağının ele yapışması

Rüyada örümcek ağının ele yapışması işlerlik kazanıp insanla dolacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına alamettir.

Rüyada örümcek ağının ele yapışması gördüyseniz

  • Yanlış fikirlere sahip kişilere güvenerek hareket etmeniz doğru olmayabilir.
  • Bir arkadaşınız veya bir akrabanız sizi yarı yolda bırakarak veya hayal kırıklığına uğratarak üzebilir.

Rüyada örümcek ağının eline dolanması sorunlu olaylarla karşılaşacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, onların yaralarına merhem olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments