Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölüye un vermek

Rüyada ölüye un vermek

Rüyada ölüye un vermek işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölüye un vermek gördüyseniz

  • Belli konularda ilerleme sağlayabilmek için gereken değişiklik ya da düzenlemeleri bir an önce yapmalısınız.
  • Yalnızsanız karşı cinsten, herkese yüzvermeyecek birisinden teklif alabilirsiniz.

Rüyada ölüden un alınması zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün un istemesi çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına, özel hayatının renkleneceğine, gönül sızılarının dineceğine, kendisi ile baş başa kalacağına alamettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ölünün un getirmesi eğlenceli şekilde yaşayacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments