Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölünün üzerinde yılan görmek

Rüyada ölünün üzerinde yılan görmek

Rüyada ölünün üzerinde yılan görmek ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra hiç istemediği bir sıkıntı yaşayacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün üzerinde yılan gördüyseniz

  • Akşam saatlerinde bir sosyal aktivitede ya da kalabalık bir eğlence yerinde bulunmanız da olasıdır.
  • Sabah saatlerinde yapacağınız yürüyüşlerle zinde hissedebilirsiniz.

Rüyada ölünün üzerine işediğini görüldüğünde ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, zor zamanların biteceğine, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, parasız ve işsiz kalacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada ölü üzerine fatiha okumak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü üzerinde kan görmek yatırımların heba olacağına, sağlam bir kariyer edineceğine, bolluk ve bereket içinde olacağına, hayırlı işlere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölü üzerine basmak rüyayı gören için kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, sorunların birbiri ardına geleceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine rivayet eder.

Rüyada ölü üzerinde karınca görülmesi yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ölünün üzerine yürümesi sorunları ortadan kaldıracağına, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, canının kıymetini bileceğine, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü üzerine ağlamak yaşam tecrübesi edineceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, yeni mallara kavuşacağına yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ölünün üzerine düşmesi bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ölünün üzerine kar yağması sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine yorulur.

Rüyada ölünün üzerinde altın görüldüğünde yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, başarılarının devamlı olacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada ölünün üzerini örtmek ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine hem spor yapacağına, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına ve sanki bugünlerin hiç geçmeyecekmiş de hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün üzerine yatmak hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, büyük sıkıntılara ve üzüntülere yol açacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölünün üzerinde namaz kılmak rüyayı gören kişi için sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, bekarlar için güzel bir evliliğe, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölünün üzerinden atlamak rüyayı gören kişi için mesleğinde geri plana düşeceğine, gelirinin sürekli olacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada ölünün üzerine su dökmek iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün üzerinden geçmek sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments