Rüya Tabirleri / buğday rüyaları / Rüyada olgun buğday görmek

Rüyada olgun buğday görmek

Rüyada olgun buğday görmek hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, önemli işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada olgun buğday gördüyseniz

  • Alışılmadık bağlantılar veya bilgiler hayatı farklı algılamanıza neden olabilir.
  • Riskli maceralardan kaçınmalısınız.

Rüyada olgunlaşmış buğday tarlası görüldüğünde çok zor günler geçirileceğine, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına yorulur.

Rüyada olgunlaşmış buğday başağı görmek aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, ters giden durumların düzeleceğine, iç dünyasının da güzelleşeceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments