Rüya Tabirleri / bahçe rüyaları / Rüyada okul bahçesinde düğün görmek

Rüyada okul bahçesinde düğün görmek

Rüyada okul bahçesinde düğün görmek yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine alamettir.

Rüyada okul bahçesinde düğün gördüyseniz

  • Özel planların olumlu geri dönüşleri olabilir.
  • Aile çevrenizdeki insanlarla olan ilşkilerinize biraz daha özen gösterin.

Rüyada okul bahçesinde düğün yapıldıysa rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments