Rüya Tabirleri / öğretmen rüyaları / Rüyada öğretmenden tokat yemek

Rüyada öğretmenden tokat yemek

Rüyada öğretmenden tokat yemek darlık içine düşeceğine, şansının açık olacağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada öğretmenden tokat yemek gördüyseniz

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar huzurunuzu bozabilir.
  • Özel yaşamınıza ait sırları kimseyle paylaşmamalısınız.

Rüyada öğretmene tokat atmak yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, huşu içinde devam edeceğine, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, kötü karakterli bir kadına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments