Rüya Tabirleri / anahtar rüyaları / Rüyada müdürün anahtar vermesi

Rüyada müdürün anahtar vermesi

Rüyada müdürün anahtar vermesi her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına yorulmaktadır.

Rüyada müdürün anahtar vermesi gördüyseniz

  • Algılarınız açık olsun.
  • Her ne kadar, sonuç üzerinde bir etki yaratma olasılığı düşük olsa da, olayları kontrol etmeye çalışabilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada genel müdürün anahtar vermesi ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine ve daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, canının sağ olacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, onlardan fayda göreceğine işaret eder.

Rüyada müdürden anahtar almak başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, yüzünün hep güleceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments