Rüya Tabirleri / inci rüyaları / Rüyada midye inci görmek

Rüyada midye inci görmek

Rüyada midye inci görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, bolluk ve bereket yakalayacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, sermaye yatırdığı ihalelerin ve üzerinde gece gündüz çalıştığı projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada midye inci gördüyseniz

  • Maddi açıdan mantıksız ilerliyor veya bazı konularda aklıselim davranmakta zorlanıyor olabilirsiniz.
  • Yaşadığınız yeri güzelleştirebilir veya özel yaşamınızda ya da kendinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada midyeden inci toplamak aradığı çareleri bulacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, gamsız bir hayat süreceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada midyeden inci çıktığını görmek haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, işlerin sarpa saracağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments