Rüya Tabirleri / fotoğraf rüyaları / Rüyada mezarlıkta fotoğraf görmek

Rüyada mezarlıkta fotoğraf görmek

Rüyada mezarlıkta fotoğraf görmek yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, işlerine bereket geleceğine, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, elindekini de bitireceğine inanılmaktadır.

Rüyada mezarlıkta fotoğraf gördüyseniz

  • Flu ortamlar veya ikili durumlar kafaları karıştırıyor.
  • Parayla ilgili konularda savurganlığa varacak kadar eliaçık veya cimriliğe varacak kadar eli sıkı olmaya eğilimlisiniz.

Rüyada mezarlıkta fotoğraf çekmek rüya sahibinin yalnızlaşacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments