Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada merdivenli ev görmek

Rüyada merdivenli ev görmek

Rüyada merdivenli ev görmek hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, makamının sürekli yükseleceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada merdivenli ev gördüyseniz

  • Ya da imzalayacağınız anlaşmalar olumlu ilerlemelerin ilk adımı olabilir.
  •  Bu anlamda seçeneklerinizin farkına varabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada merdivenle eve çıkmak ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan rüya sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine delalet eder.

Rüyada dar merdivenli ev görülmesi ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada merdivenli eve taşınmak yaşamını daha iyi planlayacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada merdivenli ev alındığında mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada merdivenli evde oturmak büyük bir kavgaya tutuşacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada merdivensiz eve girmek yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, neşe içinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yüksek merdivenli ev görüldüyse maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments