Rüya Tabirleri / kuzen rüyaları / Rüyada kuzeninden tokat yemek

Rüyada kuzeninden tokat yemek

Rüyada kuzeninden tokat yemek parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, huzursuz geçen günlerin biteceğine, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine işaret eder.

Rüyada kuzeninden tokat yemek gördüyseniz

  • Belki midenizle ilgili bazı sorunlar karşınıza çıkabilir.
  • Başka kişilerin fikir veya tecrübelerine önem vermenizde fayda var.

Rüyada kuzenine tokat atmak işle ilgili inzivaya çekileceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments