Ana sayfa » Karanfil rüyaları » Rüyada kuru karanfil görmek

Rüyada kuru karanfil görmek

Rüyada kuru karanfil görmek hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına yorulur.

Rüyada kuru karanfil gördüyseniz

  • Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.
  • Yaptığınız işleri, bazı plan, seçim veya kararlarınızı savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kuru karanfil çiçeği görmek mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuru karanfil çiğnemek rüyayı gören için kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, işlerinden de geri kalacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, adının her yerde geçeceğine, beklentilerinin yerine geleceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top