Rüya Tabirleri / insan rüyaları / Rüyada kurban kesen insanlar görmek

Rüyada kurban kesen insanlar görmek

Rüyada kurban kesen insanlar görmek mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya, hayatın tadına varacağına, çok sağlıklı olunacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına işaret eder.

Rüyada kurban kesen insanlar gördüyseniz

  • Yeni konularla karşılaşmanız olasıdır.
  • Bazı girişimlerinizin istediğiniz gibi ilerleyeceğine dair ipuçları yüzünü gösterebilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kurban keserken insana dönüşmesi kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments