Rüya Tabirleri / soğan rüyaları / Rüyada küçük soğan görmek

Rüyada küçük soğan görmek

Rüyada küçük soğan görmek mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, maddi gücünün artacağına, her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada küçük soğan gördüyseniz

  • Hayatınızın bazı bölümlerinde önemli bir yükselme yaşanabilir.
  • Temiz havada geçireceğiniz birkaç saat ya da bedeninizin hareketesiz kalan bölümlerini çalıştırmalısınız.

Rüyada küçük soğan almak onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, art niyetli kişilere uyacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments