Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada küçük kızın saçını görmek

Rüyada küçük kızın saçını görmek

Rüyada küçük kızın saçını görmek sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, huzursuzlukların sona ereceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine ve engellerden uzak kalacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, gerekirse özür dileneceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük kızın saçını gördüyseniz

  • Sizin ya da başkalarının neden olduğu hatalar, başınıza dert açabilir.
  • Toplayacağınız bilgilerden kazanacağınız şeyler var.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada küçük kızın saçını taramak sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada küçük kızın saçını kesmek her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments