Rüya Tabirleri / arsa rüyaları / Rüyada küçük arsa görmek

Rüyada küçük arsa görmek

Rüyada küçük arsa görmek yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, aile hayatında çeşitli tartışmalar ve zor durumlar yaşanacağına, hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, yokluk içine düşeceğine, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük arsa gördüyseniz

  • Evinizle ilgili bazı sorunlarınız da ortadan kalkabilir.
  • Geçmişte yaşadığınız hayalkırıklıklarının üstesinden gelerek, kendinizde isteklerinizi gerçekleştirme gücünü bulabilirsiniz.

Rüyada küçük arsa alındıysa hanesindeki rızkın da artacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments