Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada köpek at görmek

Rüyada köpek at görmek

Rüyada köpek at görmek yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, yeni işlerin geleceğine, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine yorulur.

Rüyada köpek at gördüyseniz

  • Kendi kendinizi sabote edebilirsiniz.
  • Hemen paniğe kapılmayın.

Rüya alimlerine göre rüyada köpeğin at olması hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada köpeğin atı yemesi dileklerin kabul olacağına, çekemeyenlerin de çoğalacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine işarettir.

Rüyada köpeğin atı kovalaması eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına delalettir.

Rüyada köpeğin atı ısırması maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre rüyada köpeğin atı öldürmesi ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kedi köpek at görüldüğünde ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yılan köpek at görülmesi maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments