Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada kocaman kara yılan görmek

Rüyada kocaman kara yılan görmek

Spread the love

Rüyada kocaman kara yılan görmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, yeni kararlar alınacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kocaman kara yılan gördüyseniz

  • Keşif denebilecek nitelikte fikirleriniz olabilir.
  • Hedeflerinize ulaşmak için bazı fikirlerinizin revize edilmesi gerektiğinin farkına varabilir, çevrenizdeki kişilerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Rüyada kocaman kara kedi görülmesi vefakar bir insan olunacağına, özellikle dini inancını daha da düzgün şekilde hayata geçireceğine, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocaman kara köpek görüldüyse kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kocaman kar tanesi görüldüğünde yapılan işin karşılığının alınamayacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada kocaman kara böcek görmek hayatı boyunca hep sevileceğine, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, halinin iyi olduğuna delalettir.

Rüyada kocaman kar yağdığını görülmesi huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine, sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kocaman kara sinek görüldüyse arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.