Rüya Tabirleri / kayısı rüyaları / Rüyada kışın kayısı görmek

Rüyada kışın kayısı görmek

Rüyada kışın kayısı görmek sahip olunan zenginliğin elde gideceğine, rahat ettim derken çok sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine işarettir.

Rüyada kışın kayısı gördüyseniz

  • Maddi durumunuz veya özel evraklarınızı ilgilendiren konular dikkat gerektiriyor.
  • Çevrenizin takdirini uyandırabilecek başarılar kazanabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada kışın kayısı toplamak çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kışın kayısı yemek rüya sahibi için ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, çaresiz durumlarda kalacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, daha temkinli ve garantici olacağına, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments