Rüyada kedi tavşan görmek

Rüyada kedi tavşan görmek kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, daha sık bir araya geleceğine, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, patron koltuğunda oturacağına, birçok ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedi tavşan gördüyseniz

  • Olayları farklı şekilde ele almaktan çekinmeyin.
  • Mantıksız veya saçma öneri, teklif veya davetleri kabullenmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada kedinin tavşan yakalaması zor bir döneme girileceğine, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, ardından yeni bir iş bulunacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedinin tavşana saldırması kariyerinde aşama kaydedeceğine, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, işte de mutlu olunacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kedinin tavşan yediğini görüldüğünde gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada kedinin tavşan yemesi zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada kedinin tavşana dönüşmesi rüyayı gören kişi için Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, manevi anlamda çok yol katedileceğine, hayırlı kapıların açılacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top