Rüya Tabirleri / ilişki rüyaları / Rüyada kedi ilişkisi görmek

Rüyada kedi ilişkisi görmek

Rüyada kedi ilişkisi görmek orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, daha güçlü hale geleceğine, ileride de büyük bir servetin sahibi olacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına, mallarının da hayırlı olacağına tabir olunur.

Rüyada kedi ilişkisi gördüyseniz

  • Tahmin etmediğiniz bir kişiden mektup veya telefon alırsanız sakın şaşırmayın.
  • Belli bir konuya kendini adamış bazı kişiler olsa bile, siz elinizden gelenin en iyisini ortaya koyarak kendi planlarınızı yapıp hızla ilerlemelisiniz.

Rüyada kediyle ilişkiye girdiğini görüldüyse hayatının başarılarla dolacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada kedinin ilişkiye girmesi rahat bir döneme girileceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments