Rüya Tabirleri / kazan rüyaları / Rüyada kazan satın almak

Rüyada kazan satın almak

Rüyada kazan satın almak düşmanların çok üzüleceğine, şansının bir ömür yaver gideceğine, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına işaret eder.

Rüyada kazan satın almak gördüyseniz

  • Öfkeyle çözülemeyecek şeyler olumlu adımlar atılarak veya yavaş hareket edilerek çözülebilir.
  • Üzerinde çalıştığınız bir konuyla ilgili olarak sabırsızlanma eğilimi gösterebilirsiniz.

Rüyada bakır kazan satın alındıysa karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments