Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada kakalı bebek bezi görmek

Rüyada kakalı bebek bezi görmek

Rüyada kakalı bebek bezi görmek sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine ve bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kakalı bebek bezi gördüyseniz

  • Arkadaşlarınız, aileniz veya meslektaşlarınızla geçireceğiniz zaman özgüveninizin artmasını sağlayabilir.
  • Sizi üzen ya da düşündüren birşeyler varsa o konularda feraha çıkabilirsiniz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada kakalı bebek bezi değiştirmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına rivayet eder.

Rüyada kakalı bebek bezi yıkamak kazançlı bir ortaklığın bozulacağına, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, sıkıntılı olduğu bir durumda rüya sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eda

Merhabalar rüyamda bebek bezini kendimde takılı görüyorum ama temiz değil hertarafi kakali hatta okadar cokki taşmış bütün gövdemi sarmış temizlemek istiyorum ama temizleyemeden uyandım

Eda

Güzel yorumunuz için teşekkürler

Sezen

Rüyamda ikizlerimin oluk oluk bok yapip hem kendi gede benim ustume bulastirdiklaribi gordum