Rüya Tabirleri / çile rüyaları / Rüyada ip çilesi görmek

Rüyada ip çilesi görmek

Rüyada ip çilesi görmek aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada ip çilesi gördüyseniz

  • Sizi yapmak istemediğiniz şeyler için iknaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • Acilen iki taraf arasında bir bağ ya da denge oluşturmanız gerekebilir.

Rüyada beyaz ip çilesi görüldüyse çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments