Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada ikinci çocuğu olduğunu görmek

Rüyada ikinci çocuğu olduğunu görmek

Rüyada ikinci çocuğu olduğunu görmek başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya, yapılan işte yeniden kara geçileceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına işaret eder.

Rüyada ikinci çocuğu olduğunu gördüyseniz

  • İlişkilerinizi canlandırabilir, güçlendirebilir veya yeni kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.
  • Sonradan pişman olmamak için biraz daha yavaş hareket etmekte fayda var.

Rüya yorumcularına göre rüyada ikinci çocuğu doğurmak büyük bir kavgaya tutuşacağına, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, dargınların da yeniden bir araya geleceğine, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments