Rüya Tabirleri / etek rüyaları / Rüyada iki tane etek görmek

Rüyada iki tane etek görmek

Rüyada iki tane etek görmek kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına işarettir.

Rüyada iki tane etek gördüyseniz

  • Sizi aramasını hiç beklemediğiniz, karşı cinsten biri arayabilir.
  • Siz bir kadınsanız iş konularında fazla aktif olmamanız daha verimli olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada iki tane etek giymek daha iyi bir eve çıkılacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, bazen işsiz ve aşsız kalacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments