Rüya Tabirleri / çorba rüyaları / Rüyada hamur çorbası görmek

Rüyada hamur çorbası görmek

Rüyada hamur çorbası görmek endişelerin ve korkuların geçeceğine, kötü bir duruma düşürüleceğine, sağlık sorunlarının son bulacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, dileklerin yerine geleceğine, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hamur çorbası gördüyseniz

  • Vergiler, anlaşmalar, işle ilgili diğer başlıklar veya hukuki konular ilgi bekliyor.
  • İş yerinizde üzerinize bazı yeni sorumluluklar yüklemeleri mümkündür.

Rüyada hamur çorbası yemek rüyayı gören kişi için büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine alamettir.

Rüyada hamurlu çorba içmek rüya sahibi için geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, bol rızık elde edeceğine, çok hayırlı adımların atılacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hamur çorbası yapıldığında hayırlı başlangıçlar yapacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, aksiliklerin baş göstereceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments