Rüya Tabirleri / Rüyada gülle görmek

Rüyada gülle görmek

Rüyada gülle görmek can sıkıntısının sona ereceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada gülle gördüyseniz

  • Geçmişte olanları gözünüzde büyütmeniz geleceğe tereddütle bakmanıza neden oluyor.
  • Değişikliklere eğiliminiz daha fazlalaşacak.

Rüyada eski sevgiliyi gülle görüldüyse güvenli ve mutluluk dolu seyahate, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine yorulur.

Rüyada gülle yağdığını görülmesi kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, kendine çeki düzen vereceğine, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada demir gülle görülmesi şansın yüzüne güleceğine, çaresiz hallere düşeceğine, gönülsüzce bir yere gideceğinize rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada gülle oynamak ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, mal ve varlık sahibi olacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, işlerine ve kazancına nazar değeceğine işarettir.

Rüyada top güllesi görmek endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada cam gülle görüldüğünde üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gülle atmak rüya sahibi için kendine olan güvenini kaybedeceğine, rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments