Rüya Tabirleri / Rüyada geylani görmek

Rüyada geylani görmek

Rüyada geylani görmek küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, yanlış seçimler yapacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada geylani gördüyseniz

  • Maddi konularda sular ısınıyor olabilir.
  • Bazı kişilerin teklif, yorum veya önerileri sizi tatmin etmeyebilir ya da mantıklı bulmayabilirsiniz.

Rüyada geylani hazretlerini görmek elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments