Rüya Tabirleri / fırtına rüyaları / Rüyada fırtınada gemide olmak

Rüyada fırtınada gemide olmak

Rüyada fırtınada gemide olmak çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına inanılır.

Rüyada fırtınada gemide olmak gördüyseniz

  • Baskılara boyun eğmemeli, sizinle aynı amaçları taşıyan kişilerle, arkadaşlarınızla veya iş birliği içine girebileceğiniz oluşumlarla biraraya gelmelisiniz.
  • Gerçekleri görmeye çalışmanız veya olayları doğru değerlendirmeniz farklı yaklaşımlar geliştirerek ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

Rüyada fırtınada geminin batması Allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments