Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada evde falcı görmek

Rüyada evde falcı görmek

Rüyada evde falcı görmek sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına alamettir.

Rüyada evde falcı gördüyseniz

  • Bilişim, medya, halkla ilişkiler konularında olumlu gelişmeler sizi bekliyor.
  • Zevk aldığınız ilişkileri beslemeniz gerekiyor.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eve falcı gelmesi bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, işlerinin yolunda gideceğine, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments