Rüya Tabirleri / büyü rüyaları / Rüyada evde büyü görmek

Rüyada evde büyü görmek

Rüyada evde büyü görmek isteklerini yerine getireceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, iyi haberler alınacağına, çok büyük özgüven kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada evde büyü gördüyseniz

  • Kendinizi yenileyebilir veya sağlığınıza daha fazla önem göstermeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz.
  • Elinize geçecek bilgiler veya dinledikleriniz bundan sonra atacağınız adımlarda size faydalı olabilir.

Rüyada eve büyü yapılması sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada evde büyü bozmak çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, ün sahibi birisi olunacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evde büyü bulmak koltuğunun da yükseleceğine, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak rüya sahibinin mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının evinde büyü bulmak rüyayı gören kişi için eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına yorumlanır.

Rüyada evden büyü çıktığını görüldüğünde güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına yorumlanır.

Rüyada eve büyü yapıldığını anlamak belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, elinin darda kalmayacağına, huşu içinde devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada evde büyü aramak rüya sahibi için kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, kısmetli bir işe atılmaya, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına işarettir.

Rüyada evden büyü çıkması iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eve büyü yapıldığını görülmesi rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına yorulur.

Rüyada başkasının evinin büyüdüğünü görüldüğünde çok iyi işler gerçekleştireceğine, rüyayı gören kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada evde büyü olduğunu görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, daha çok kazanç elde edeceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nilep

Rüyamda evde gri bir karartıyla göz göze gelip annemin yanina gittim, baş örtüsü vardı. Noldu, korkuttular mı dedi ben de evet dedim. Adı neydi dedi, (d,c,i i iceren bi isim soyledi) bu muydu dedi. Ona bunu sen mi yaptın dedim inkar etti, zorlayınca büyü yaptığını kabul etti. o an saçı açık bi şekile gelmişti. Ağladı pişman oldğnu ve korktugunu söylüyordu ben de ona bu yaptığını evdekilere söyleyeceğim diyordum. Söylersen boğazmdaki damar patlar ölürüm dedi, soylemedm. Ama snra syleyince olmedi.

nilep

Tesekkurler

Şevval

Rüyamda benim çocukluk ayıcığım vardı onu annem bir akrabamızın çocuğuna oynasın diye veriyodu akrabamız sonrasında bizi arayıp ayıcığın içinden büyü çıktığını söyledi onların evine gittik bize ayıcığı ve büyüyü gösterdi ama büyü dediği şey böyle arapça yazılar değil de garip bir resim içeren bir kağıttı annem bu büyü değildir dedi o akrabamız ise temizleme büyüsü olabilir gibi bir şeyler dedi daha sonra bunu bir hocaya götürelim diye konuşuldu orada uyandım

Xeyale Memmedova

Ruyamda evden cikmak uzereyken kolidorda eve dönüp sesli fatiha okudum. Evden qarip ruhlar varmis gibi hiss etdim. Evden yeşil elmalar yerde bana dogru geliyordu. Sesler geliyordu . Ben tekrar daha yüksek okudukca gücleniyordu bu. Sanki büyü varmis gibi. 3 cu kez okudugumda fatihayi zorlaniyordum, sanki biri bana engel oluyormus gibiydi. Sonra uyandim. Hayirlara vesile