Rüya Tabirleri / börek rüyaları / Rüyada evde börek görmek

Rüyada evde börek görmek

Rüyada evde börek görmek her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, ihanet dolu bir işe girileceğine, dönüşünde iş anlamında da yeni girişimlerde bulunacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada evde börek gördüyseniz

  • Kişisel olarak yapacağınız bazı girişimlerle yakın çevrenizdeki birbirine dargın kimseleri ya da arkadaşlarınızı arabulucu görevi üstlenerek barıştıracaksınız.
  • Hızlı düşünmek yanlış kararları veya ağızdan çıkan yanlış cümleleri tetikleyebilir.

Rüyada eve börek gelmesi rüya sahibi için ailesinde gerginlikler yaşanacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, bir ömür olacağına yorulur.

Rüyada evde börek yapıldığında zor bir dönem geçirileceğine, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine, ün yapmayı başaracağına, rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments