Rüya Tabirleri / buğday rüyaları / Rüyada eşeğe buğday yüklemek

Rüyada eşeğe buğday yüklemek

Rüyada eşeğe buğday yüklemek hayır getirecek yollara girileceğine, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, başka kimselere de yardım edeceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşeğe buğday yüklemek gördüyseniz

  • Bazı kişiler veya olaylar kontrolden çıkmış olabilir.
  • Sevgiliniz kimse sizden uzakta ise onunla görüşmeniz veya ondan mutlu bir haber almanız olasıdır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eşekle buğday taşımak helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine, sosyal konumunun değişeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments